Głównej zawartości

Burmistrz Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny informuje, że gmina zamierza przystąpić do rządowego Programu „Mieszkanie +”. W związku z tym zaprasza na spotkanie informacyjne, które odbędzie się w 25 kwietnia 2019 roku o godz. 17.00 w Centrum Kulturalno-Edukacyjnym w Czerwionce-Leszczynach.

Podczas spotkania zostaną przybliżone zasady uczestnictwa w programie (warunki, zasady, lokalizacja). W spotkaniu będzie uczestniczył przedstawiciel Polskiego Funduszu Rozwoju, spółki odpowiedzialnej za realizację programu. W czasie spotkania będzie możliwość wypełnienia ankiet niezbędnych do realizacji programu, a po jego zakończeniu na indywidualne rozmowy.

Ankieta jest do pobrania online lub w wersji papierowej w siedzibie Ośrodka Pomocy Społecznej (ul. 3 Maja 36b), w Zakładzie Gospodarki Mieszkaniowej (ul. Ligonia 5c) oraz w punkcie informacyjnym Urzędu Gminy i Miasta.

Ankiety w wersji papierowej należy składać w siedzibie Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej w Czerwionce-Leszczynach przy ulicy ul. Ligonia 5c lub w punkcie informacyjnym Urzędu Gminy i Miasta.

WAŻNE !!!!

Termin składania ankiet upływa z dniem 31.05.2019 r.

 

Do pobrania: