Głównej zawartości

Ośrodek Pomocy Społecznej w Czerwionce-Leszczynach zaprasza do złożenia oferty na zadania pn.:

Przygotowanie kosza okolicznościowego w 2021 r. o wartości 100,00 zł oraz 150,00 zł z wyszczególnieniem marki produktu i gramatury:

opis przedmiotu zamówienia oraz inne informacje dotyczące zapytania znajdują się w Biuletynie Informacji Publicznej Ośrodka Pomocy Społecznej w Czerwionce-Leszczynach pod linkiem: Ogłoszenie - przygotowanie kosza okolicznościowego w 2021 r.

Sprawienia pogrzebu, w tym osobom bezdomnym w 2021 r.:

opis przedmiotu zamówienia oraz inne informacje dotyczące zapytania znajdują się w Biuletynie Informacji Publicznej Ośrodka Pomocy Społecznej w Czerwionce-Leszczynach pod linkiem: Ogłoszenie - sprawienia pogrzebu, w tym osobom bezdomnym w 2021 r.

Ośrodek Pomocy Społecznej w Czerwionce-Leszczynach zaprasza do złożenia oferty na zadania pn.:

Sukcesywny zakup i dostawa artykułów papierniczych i biurowych:

opis przedmiotu zamówienia oraz inne informacje dotyczące zapytania znajdują się w Biuletynie Informacji Publicznej Ośrodka Pomocy Społecznej w Czerwionce-Leszczynach pod linkiem: Ogłoszenie - sukcesywny zakup i dostawa artykułów papierniczych i biurowych.

Sukcesywny zakup i dostawa środków czystości:

opis przedmiotu zamówienia oraz inne informacje dotyczące zapytania znajdują się w Biuletynie Informacji Publicznej Ośrodka Pomocy Społecznej w Czerwionce-Leszczynach pod linkiem: Ogłoszenie - sukcesywny zakup i dostawa środków czystości.

Gmina i Miasto Czerwionka-Leszczyny realizuje Program "Wspieraj Seniora" Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej. W trosce o bezpieczeństwo, wszystkie osoby starsze, które wobec panującego stanu epidemii zdecydują się na pozostanie w domach, mogą liczyć na wsparcie Ośrodka Pomocy Społecznej w Czerwionce-Leszczynach.

Pod numerami telefonów: 32 43 12 039, 32 43 11 166, 571 334 423 oraz 797 243 006 mogą zgłaszać się bezpośrednio osoby starsze i samotne z prośbą o zrobienie zakupów (art. spożywcze, higieniczne, leki).

Apelujemy także o zwrócenie uwagi na osoby starsze, samotne mieszkające obok nas. Jeżeli posiadają Państwo informacje na temat osób, które wymagałyby wsparcia w formie pomocy w codziennych obowiązkach - prosimy także o kontakt z Ośrodkiem Pomocy w Czerwionce-Leszczynach na powyżej podane numery telefonów. Chrońmy seniorów w tym trudnym czasie.

Seniorzy mogą także skorzystać z ogólnopolskiej infolinii: 22 505 11 11 –  infolinia Solidarnościowy Korpus Wsparcia Seniorów dla osób powyżej 70. roku życia.

Seniorze:

  • zadzwoń na infolinię,
  • osoba z infolinii przekaże Twój numer do Ośrodka Pomocy Społecznej w Czerwionce-Leszczynach,
  • czekaj na telefon pracownika ośrodka, który skontaktuje się z Tobą i ustali wszystkie szczegóły,
  • przekaż pieniądze osobie, która zrobi Ci zakupy,
  • produkty, o które prosiłeś zostaną Ci dostarczone do domu!

Seniorze !!!

W zakładce „Klub Seniora – informacja dla Seniorów w okresie pandemii” znajdują się dla Was najnowsze porady na czas trwania koronawirusa.

Zapraszamy !!!