Głównej zawartości

Na zdjęciu jubilat wraz z Burmistrzem Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny.W dniu 22 września 2020 r. Burmistrz Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny Wiesław Janiszewski wraz z Pełnomocnik ds. Społecznych Aleksandrą Chudzik oraz pracownikiem socjalnym, złożyli wizytę Jubilatowi, który w dniu 2 czerwca 2020 r. ukończył 90. lat.

Pan Franciszek urodził się 2 czerwca 1930 r. w Mysłowicach. W 1956 roku, tuż po zawarciu związku małżeńskiego, przeprowadził się do Dębieńska. Pracował w Zakładach Elektrycznych w Katowicach, gdzie poznał swoją żonę. Obecnie mieszka z córką i jej rodziną. Doczekał się 3 wnuków oraz 4 prawnucząt.

Burmistrz złożył Panu Franciszkowi w imieniu własnym, władz samorządowych i mieszkańców Gminy gratulacje oraz życzył wielu lat życia w zdrowiu, dobrym samopoczuciu i pogodzie ducha. Jubilat otrzymał także bukiet kwiatów i drobny upominek.

Spotkanie odbyło się w miłej, rodzinnej atmosferze. Cała rodzina darzy Jubilata miłością i szacunkiem oraz otacza serdeczną opieką.

Na zdjęciu jubilat w otoczeniu córki i Pełnomocnik do spraw Społecznych Aleksandry Chudzik (po lewej stronie) oraz Burmistrza Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny (po prawej stronie)