Głównej zawartości

Jest u Ciebie dobrze czy źle? A może stan przejściowy? Czujesz, że jesteś na zakręcie? Możesz to zmienić, podejmując dobre wybory, poznając samą siebie, możesz zrozumieć mechanizmy, które kierują Twoją drogą. Razem możemy więcej.

KOBIETO NA ZAKRĘCIE - jeśli chcesz ulepszyć swoje funkcjonowanie w relacjach - jeśli masz problemy z akceptacją samej siebie, - jeśli inni wiedzą lepiej jaka jesteś i decydują za Ciebie - jeśli chcesz podnieść swoją samoocenę i poczucie własnej wartości - jeśli czujesz się osamotniona w problemach, targają tobą różne emocje - jeśli chcesz skonsultować swoje działania w trudnych sprawach PRZYJDŹ DO NAS…

Czekamy na Ciebie w piątek 18 lutego o godz. 9.30 w sali świetlicy środowiskowej ul. Wolności 2 a II piętro. Grupa będzie koncentrować się na szukaniu i kształtowaniu takich sposobów funkcjonowania, które umożliwią pogodzenie się z „sama sobą”, dadzą szanse na budowanie satysfakcjonujących relacji i podwyższą umiejętności radzenia sobie z trudnymi sytuacjami, a także pomogą znaleźć rozwiązania problemów, które najbardziej Ci ciążą.

DAJ SOBIE SZANSĘ WYJŚCIA NA PROSTĄ.