Głównej zawartości

Informujemy, że od dnia 1 października br. spotkania wszystkich grup wsparcia odbywają się przy ul. 3 maja 15 - w budynku biblioteki miejskiej, wejście od ul. Hallera.

»  "Pomocna dłoń" grupa wsparcia dla osób borykających się z nadużywaniem alkoholu przez osoby bliskie - wtorki godz. 13.00

»  "Zerwane okowy" grupa wsparcia dla kobiet dotkniętych przemocą w rodzinie - czwartki godz. 15.30

»  "Kobieta na zakręcie" grupa wsparcia dla kobiet będących na różnych etapach życiowych problemów - piątki godz. 9.00

Spotkania grup odbywają się raz w tygodniu i trwają 2 godziny zegarowe.

Zapraszamy!

Wszelkich informacji udzielają pracownicy socjalni w Punkcie Terenowym Nr 1 w Czerwionce przy ul. Wolności 2a, tel. 32/72 29 401.

Informujemy także, iż:

1. Trwają spotkania grupy Nordic Walking "Idźmy razem" - w każdą środę o godz. 10.00 przed budynkiem Klubu Sportowego przy ul. Wolności 2a. Mile widziani nowi uczestnicy!

2. Trwają także zapisy na kolejne spotkania grupy komputerowej "45+ oswajamy komputer" - informacje i zapisy u pracowników socjalnych w Punkcie Terenowym Nr 1 w Czerwionce przy ul. Wolności 2a, tel. 32/72 29 401.

3. Wszystkie osoby posiadające orzeczenie o niepełnosprawności lub osoby będące na rencie/emeryturze zapraszamy do udziału w projekcie "Na kawę do restauracji". Karnety uprawniające do zakupu w restauracjach "Zodiak" i "Kibic" kawy lub herbaty za symboliczną złotówkę można otrzymać u pracowników socjalnych w Punkcie Terenowym Nr 1 w Czerwionce przy ul. Wolności 2a. Zapraszamy inne restauracje do udziału w projekcie.

Grupy wspar...
Grupy wsparcia Grupy wsparcia
Grupy wspar...
Grupy wsparcia Grupy wsparcia