Głównej zawartości

Dzień Seniora to szczególne święto, święto ludzi starszych, którym należy się szacunek i uznanie za mądrość i wsparcie, jakimi obdarowują młodsze pokolenia. To oni  w naszych domach kultywują tradycje, stare obrzędy i zwyczaje.

Ponadto Seniorzy wnoszą w nasze rodziny wiele ciepła i zrozumienia. Bardzo dobrze wiedzą o tym dzieci z leszczyńskiej placówki, którzy to od dłuższego czasu są zaprzyjaźnieni z grupą „Seniorów z Zameczku ”.


Europejski Dzień Seniora obchodzony jest 20 października.

Celebracja tego ważnego dnia odbyła się również w „leszczyńskim zameczku” w dniu 26 października, gdzie licznie zgromadzonych Seniorów zaskoczyło donośne „Sto Lat” odśpiewane przez wychowanków Placówki Wsparcia Dziennego. 

W tym szczególnym dniu, życzenia długich lat życia w dobrym zdrowiu, w gronie najbliższych, pogody ducha, satysfakcji oraz spełnienia wszystkich marzeń złożyła w imieniu całej placówki wychowanka Ola. Następnie dzieciaki każdemu Seniorowi wręczyły własnoręcznie przygotowany upominek. Papierowe róże, które otrzymali, oczarowały zgromadzonych i dostarczyły wiele uśmiechu.

Europejski ...
Europejski Dzień Seniora Europejski Dzień Seniora
Europejski ...
Europejski Dzień Seniora Europejski Dzień Seniora
Europejski ...
Europejski Dzień Seniora Europejski Dzień Seniora